Movies
Ratings
44
Begin AgainRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0