Movies
Ratings
1006
The Princess and the FrogRated ★ 2.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
JesusRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 1.5
Batman Ninja vs. Yakuza LeagueRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 2.0
GlassesRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 1.5
Happy HourRated ★ 4.5- HallanRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Dear DiaryRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The BatteryRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 5.0- To Women Breaking ShacklesRated ★ 3.0