Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.0