Titles you rated
- Le Sserafim Vr Concert: InvitationRated ★ 5.0
The RomanceRated ★ 0.5- 김대중의 그날들Rated ★ 0.5
- 악의 진화 퍼스트레이디2Rated ★ 0.5
- HumintRated ★ 0.5
Send HelpRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
No ParkingRated ★ 0.5- Rectangle, TriangleRated ★ 3.5
- 도망쳐Rated ★ 0.5
People and MeatRated ★ 3.5
Rhythm And PassionRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
Show Show ShowRated ★ 1.5
Project YRated ★ 0.5- 왜 그렇게 사셨어요Rated ★ 0.5
PaprikaRated ★ 4.5- The Apology KingRated ★ 4.0