Movies
Ratings
133
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
BorderRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 4.5
Buffalo '66Rated ★ 4.5
The SearchRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5