Titles you rated
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0- 404 Still RemainRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
Jane B. by Agnès V.Rated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Wild at HeartRated ★ 4.5
Battle of the SexesRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Jesters: The Game ChangersRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.0
SproutRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0