Series
Ratings
248
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 4.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 3.5
- 이상한 동물원Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5- Kita no Kunikara 2002 YuigonRated ★ 5.0
- Kita no Kunikara '98 JidaiRated ★ 5.0
- Kita no Kunikara '92 SudachiRated ★ 4.0
Kita no Kunikara '89 KikyōRated ★ 4.0
Kita no kuni kara '87 hatsu koiRated ★ 4.5
Kita no kuni kara '84 natsuRated ★ 4.5
Kita no kuni kara '83 fuyuRated ★ 4.0- From the Northern CountryRated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5