Series
Ratings
103
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 3.5