Movies
Ratings
892- The UglyRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
ArcadianRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Locked InRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.0