Movies
Ratings
19
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 0.5
The GiverRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0