Series
Ratings
81- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.5
Tuca & BertieRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Amazing SaturdayRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0