Movies
Ratings
733
Hit the RoadRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 3.5
ListRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The Tree and the CatRated ★ 3.5
The IsleRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 5.0
HiddenRated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 3.5
The Straight StoryRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 3.0
About EndlessnessRated ★ 3.5