Movies
Ratings
335
La lunaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
While We're YoungRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
WantedRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0