Series
Ratings
17
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0