Titles you rated
AdolescenceRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
The Good ThievesRated ★ 1.5
MotherRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 1.5