Series
Ratings
19- Three KingdomsRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 5.0