Titles you rated
The StudioRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.0- Pro BonoRated ★ 4.0
Love MeRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
- 떡의 나라Rated ★ 4.0
UnframedRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 2.0
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5