Movies
Ratings
403
Imitation of LifeRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5
Spies in DisguiseRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
My Brilliant CareerRated ★ 2.5
Salaam Bombay!Rated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
The Battle of AlgiersRated ★ 4.0
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0