Series
Ratings
106
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 0.5
UnnaturalRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0