Movies
Ratings
1190
ColoniaRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Project PowerRated ★ 2.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0