Series
Ratings
34
WestworldRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
HomelandRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.5