Titles you rated
WavesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
GrasshopperRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 0.5
Talking the PicturesRated ★ 3.5
Love Me, Love Me NotRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is WarRated ★ 3.0
AnnieRated ★ 3.0
Nomitori SamuraiRated ★ 3.0
Louder! Can't Hear What You're Singin', Wimp!!Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0- OZLANDRated ★ 2.0
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 2.0
SoulRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.0
Hell's GardenRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0