Titles you rated
Replay & DestroyRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 3.0
Modern LoveRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 4.0
Daddy is My ClassmateRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 0.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
deleRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0- Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Pops Loves Kawaii StuffRated ★ 3.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.0