Movies
Ratings
15
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0