Series
Ratings
208
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5