Titles you rated
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5