Series
Ratings
32
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.5
Spring Turns to SpringRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.5
May Food Bless YouRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0- My Love PatzziRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5