Movies
Ratings
1299
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
UltravioletRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Cleansing HourRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 3.5
United 93Rated ★ 3.5
Libera MeRated ★ 2.5
Saw IIIRated ★ 2.5
The Lost BusRated ★ 3.0