Titles you rated
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.0
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0