Series
Ratings
48
The SimpsonsRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.5