Titles you rated
ExhumaRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The PlotRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Too Big to FailRated ★ 4.0
The Pope's ExorcistRated ★ 1.0
The WhaleRated ★ 3.0
The Exorcist: BelieverRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
The CreatorRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Nun IIRated ★ 1.0
NopeRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5