Series
Ratings
17
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0- 東京女子図鑑Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.5