Titles you rated
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 3.5
Edomae no ShunRated ★ 4.5
료마전Rated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 5.0- OTAKU SHOKUNIN 大図鑑Rated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
No, Thank YouRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 4.0