Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 3.0