Titles you rated
Mr. RobotRated ★ 3.5
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess and the Genius Young LadyRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 5.0
Ssss.DynazenonRated ★ 4.5
Houkago KarteRated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 5.0
The Angel Next Door Spoils Me RottenRated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 5.0
IgniteRated ★ 3.0
GIVER: Revenge's GiverRated ★ 0.5- Black PeanRated ★ 2.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Black PeanRated ★ 4.5- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 5.0