Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0