Titles you rated
- Knowledge Channel eRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 2.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5