Movies
Ratings
1231- HumintRated ★ 0.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.5
Mutt BoyRated ★ 0.5
Kraven the HunterRated ★ 1.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
The PactRated ★ 1.5
Apocalypse in the TropicsRated ★ 3.5