Movies
Ratings
286
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The GameRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 5.0
MineRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 3.0
Gone Baby GoneRated ★ 3.0
Harry BrownRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 3.0
MunichRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.0