Series
Ratings
74
TriggerRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
One Ordinary DayRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
The Golden SpoonRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Lovers of the Red SkyRated ★ 4.0