Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 3.5
깡촌캉스Rated ★ 3.5
Lipstick PrinceRated ★ 2.0
Mapo HipsterRated ★ 3.0- Alien SamRated ★ 2.5
Kim Yu-na's Kiss & CryRated ★ 3.5
Pingu Season 1Rated ★ 3.5
Mirmo Zibang! Season 4Rated ★ 4.0
Mirmo Zibang! Season 3Rated ★ 4.0
Mirmo Zibang! Season 2Rated ★ 3.5
Mirmo Zibang! Season 1Rated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
- Oh! My Goddess: Being Small is ConvenientRated ★ 3.5
- Powerpuff Girls ZRated ★ 2.5
Wedding PeachRated ★ 2.5- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 3.0