Series
Ratings
60- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
One OutsRated ★ 4.0
Hell's Kitchen: Battle of the AgesRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0