Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5
MisericordiaRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.0