Series
Ratings
258- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Still ShiningRated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 4.0
Oshi no OujisamaRated ★ 2.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 4.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 1.0- Good PartnerRated ★ 2.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 1.5
Memory of Encaustic TileRated ★ 3.0- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 2.5
Poker FaceRated ★ 2.5
Super RichRated ★ 1.5
Koi Nante, Honki de Yatte Do Suru no?Rated ★ 1.5
Hidden LoveRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0