Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Secret InvasionRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Midnight MassRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0