Series
Ratings
241
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0- 더 로직Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
The StainRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 4.5- Revenge and PassionRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
LiaisonRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Future Diary Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
VersaillesRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 3.5