Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
LeoRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 4.0
Under NinjaRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The PredatorRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Angel's EggRated ★ 3.0
ChaORated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5