Series
Ratings
122
Mercy for NoneRated ★ 0.5
ShōgunRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- DoubtRated ★ 2.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 1.5- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 1.5