Series
Ratings
144
The Twelve KingdomsRated ★ 4.5
Let's Get DivorcedRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.0- A Solo Lady's Recommendations Season 2Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.0
Hey Handsome!Rated ★ 4.5
He's ExpectingRated ★ 4.0
A Solo Lady's Recommendations Season 1Rated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.5- OokuRated ★ 3.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Kaitou Sentai Lupinranger VS Keisatsu Sentai PatorangerRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- おっさんずラブ SPRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.0