Movies
Ratings
524
CompanionRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0